Reference, aneb co o nás napsali jiní?


Manželé Míčovi

Dobrý den, paní Šamanová,
chceme Vám poděkovat za pěkný, starostlivý, profesionální přístup k nám - zájemcům.
Oceňujeme Vaši trpělivost a vstřícnost při jednání s námi - zákazníky. Doufáme, že naše spolupráce bude ukončena nákupem nemovitosti, kterou si přejeme.
S pozdravem
manželé Míčovi, Vyškov


Pan Vlastimil Trávníček

Dobrý den slečno Kuželová,

chtěl bych poděkovat za spolupráci s vaší realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOST ve Vyškově při prodeji pozemku,zejména Vám.
I když se prodej pozemku neuskutečnil přes vaší rk velký dík patří zejména Vám.Poradila jste nám jak máme postupovat v prodeji nadále a nenaletět podvodníkům.
Sice byl prodej mého pozemku trochu komplikovaný se strany mé sestry ,ale nakonec se to dobře vysvětlilo.
Vy jste se zachovala profesionálně, rychle a moc dobře jste nám poradila.
Vážím si Vaší ochoty a ještě jednou děkuji.
Vaši realitní kancelář budu rád doporučovat svým známím.

s pozdravem Vlastimil Trávníček
Drnovice


Manželé Iránkovi

Rádi bychom touto cestou vyjádřili veliké díky panu Janu Derkovi,realitnímu makléři z pobočky Vyškov.

Prodávali jsme přes tuto realitní kancelář dvě nemovitosti a další dvě kupovali,a i když to nebylo vždy vůbec jednoduché,pan Derka byl vždy ochoten s čímkoli pomoci,poradit a to dokonce i mimo pracovní dobu a o víkendech.Pan Derka je dle našeho názoru opravdový profesionál na svém místě a velmi šikovný obchodník,kterého velmi rádi doporučujeme. A ještě taková malá poznámka,když kolikrát člověk prohlíží fotky nemovitostí na různých realitních serverech,nestačí se divit,jak nekvalitně vyvedené fotky některé realitky dokáží zveřejnit... zato když Vám nafotí nemovitost pan Derka,je to perfektně odvedená práce!
S pozdravem

manželé Iránkovi


Paní Hana Šimková a pan Jaromír Štěpán

Doporučuji tuto realitku - byla jsem moc spokojená.

Poděkování realitnímu makléři Janu Derkovi. Konečně se dostávám k tomu, abych poděkovala jménem svým i jménem pana Jaromíra Štěpána za úžasný přístup pana Derky při řešení prodeje bytu 4+1 a současné koupě bytu 2+1. Uvedený prodej a koupě byly realizovány 27.2.2012. Pan Derka bez ohledu na svůj čas nám pomohl bez problémů převést byty do osobního vlastnictví (převody energií na nového majitele). Kupní smlouvy byly kvalitně zajištěny Advokátní kanceláří Zrůstek, Lůdl a partneři.
Velice jsem já i partner uvítala tyto nutné úkony, které kvalitně zajistil pan Derka. Do Vyškova jsem jezdila ze vzdálenosti 100 km a při mém pracovním vytížení, bych nemohla vše potřebné ke zdárnému obchodu absolvovat. Byt 2+1 je v lokalitě, kterou jsme upřednostňovaly a jsme velice rádi, že se pro naši spokojenost s takovým nasazením pan Derka angažoval. V současné době s přítelem realizujeme kompletní rekonstrukci bytu 2+1 (zděné bytové jádro, voda, plyn a elektrika).
Vyškov 11.5.2012


Hana Šimková a Jaromír Štěpán


Paní Mgr. Ivana Budinská

Dobrý den.

V posledních týdnech jsem několikrát využila služeb vaší realitní kanceláře v zastoupení realitního makléře pana M.Jandy.

Chci poděkovat panu Jandovi,a tedy i vám,za úspěšné vyřízení mé záležitosti. Jednání pana Jandy je velmi korektní a součastně přátelské,je vysoce profesionální. Přála bych vám více takových zaměstnanců.

Díky panu Jandovi jsem s vaší kanceláří velmi spokojena a budu vás doporučovat.

S pozdravem

Mgr.Ivana Budinská

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

 

Kontakt na pobočku Vyškov

Masarykovo náměstí 61/29
68201 Vyškov-Město

Mobil: +420 721 806 656
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: vyskov@coloseumreality.cz

zvětšit mapu

 

Obchodní a hospodářská komora Brno TOPlist